Holdturnering - Drenge og Piger

Drenge

2021: OB
(Simon Vonebjerg, Maja Helene Hansen, Kresten Christensen, Frederik Meyer Johansen)

2020: Ingen mester kåret

2019: Hillerød GI
(Kristoffer Rasmussen, Dominykas Samuolis, Albert Wolfsberg, Alexander Attrup Mejer)

2018: OB
(Noah Tolstrup Hvid, Jens Boelt Mortensen, Asbjørn Thomsen, Frederik Kjær Hansen, Kresten Christensen)

2017: Hillerød GI
(Daniel Simonsen, William Beck, Alexander Sønderby Hansen, Carl Køngerskov, Alexander Attrup Mejer)

2016: OB
(Lukas Bonderup, Jens Klein-Døssing, Jeppe Lunde, Michael Ejlersen, Noah Hvid, Malthe Skov Jørgensen, Asbjørn Thomsen, Jens Boelt Mortensen)

2015: OB
(Lukas Bonderup, Jens Klein-Døssing, Jeppe Lunde, Michael Ejlersen, Noah Hvid, Malthe Skov Jørgensen)

2014: Hillerød GI
(Peter Svenningsen, Daniel Simonsen, Mads Zebitz Larsen, Andreas Bjerregaard, Simon Brodersen)

2013: Holme Olstrup
(Mathias Ringstrøm, Magnus Spottog, Jonas Jakobsen, Benjamin Lillelund, Christoffer Lund)

2012: Brændekilde-Bellinge Boldklub (BBB)
(Lukas Munk, Casper Rasmussen, Markus Munk, Mathias Petersen)

2011: Vestegnen
(Kasper Furbo, Marcus Salmonsen, Sebastian Sørensen, Mikkel Stuhr, Marc Andersen)

2010: Greve
(Jacob Holst, Oliver Hansen, Alexander Ghisalberti, Kasper Furbo, Marcus Salmonsen)

2009: Hillerød
(Peter Harslund, Anders Lind, Sebastian Pedersen, Jacob Reuther, Frederik Ryborg)

2008: Vestegnen
(Nicky Marx, Sebastian Haack, Michael Ryding, Kasper Petersen, Alexander Meyer)

2007: Albertslund
(Jonathan Groth, Jonathan Stonor, Benjamin Søndergaard, Jeppe Almschou, Kristian Weitemeyer)

2006: Albertslund
(Jonathan K. Groth, Jonathan Stonor, Jeppe Almschou, Casper Gammelmark)

2005: VRI
(Frederik Sørensen, Christopher Bukh, Henrik Laxby, Sebastian Schubert)

2004: Vedbæk
(Emil Sass, Nikolaj Lildal, Peter Kildegaard, Jonathan Nissen, Emil Hermann, Pelle Jørgensen)

2003: Brøndby
(Kasper Sternberg, Nick Ilsø, Martin Baltzer, Thomas Glinski)

2002: Vestegnen
(André Vinther-Jensen, Thomas Glinski, Mikkel Kristensen, Morten Juncker)

2001: VRI
(Simon Nykjær-Fisher, Casper Harrestrup, Michael Petersen, Stinus Søndergaard)

2000: Brønshøj
(Silas Friby, Michel Fraenkel, Janus Aarup, Martin Kocman)

1999: Hillerød
(Sture Korsgård, Aron Wenzell, Mikkel Winge, Mie Skov)

1998: Køge/Karlslunde
(Claus Rasmussen, Kenn Løkkegård, Dennis Dose, Simon Jespersen, Anders Find)

1997: Esbjerg
(Claes Jensen, Jesper Dejgård, Stephan Jensen, Thomas Nielsen, Kristian Therkelsen)

1996: Kvik Næstved
(Simon Jørgensen, Anders Nielsen, Mads Holm-Hansen, Jonathan Nielsen)

1995: Ølstykke
(Anders Nielsen, Kasper Møller, Ulrik Sørensen, John Christensen, Simon Jørgensen)
1994: Frem Sakskøbing – (Thomas Lorentzen, Steffen Bundgård, Mads Larsen, Henrik Jepsen)
1993: Karlslunde – Jesper Dahl, Jimmi Ekberg, Thomas Kristensen, Thomas Grimstrup)
1992: BTK 61 – (Henrik Ejlerskov, Robert Hartburg, Dennis Christensen, Jannik Moestrup, Henrik Moestrup)
1991: Ølstykke – (Frank Nielsen, Jesper Møller, Christian Hermannsen, Martin Grube, Morten Nielsen)
1990: Ølstykke – (Nicolaj Bigler, Martin Monrad, Jesper Møller, Brian Lindhardsen, Christian Hermansen)
1989: Frem Sakskøbing(Martin Christensen, Morten Nielsen, Thomas Christensen, Jens-Christian Borre)
1988: Frem Sakskøbing – (Martin Christensen, Morten Nielsen, Thomas Christensen, Jens-Christian Borre)
1987: OB – (Jesper Hansen, Carsten Kofoed, Søren Storm, Søren Jacobsen)
1986: OB – (Jesper Hansen, Carsten Kofoed, Søren Storm, Søren Jacobsen)
1985: Tateni – (Brian Bruun, Peter Skade, Jan Hansen, Jesper Andersen)
1984: Gladsaxe – (Claus Walther, Thomas Wargo, Jesper Hestbek, Tom Bartholdy)
1983: Ølstykke IF – (Lars Persson, Torben Plaep, Morten Christiansen, Jan Nielsen)
1982: Brøndby – (Jan Søndergård, Alex Sørensen, Jan Enevoldsen, Morten Semma, Rene Borgholt)
1981: VRI – (Claes Knudsen, Morten Kilden, Kenneth Svendsen, Michael Grølsted)
1980: Glostrup – (Thomas Ellegård, Jens Enemark, Henrik Lystrup, Lars Hansen)
1979: Kildeskoven – (Finn Jacobsen, Bo Mølholm, Teis Jonasson, Jens Nørgård)
1978: Brønshøj – (Bent Henckel, Ken Frederiksen, Kenneth Løyche, Søren Reinhold)
1977: MK 31 – (Jan Larsen, Johnny Johansson, John Jansen, Flemming Bøg)
1976: Virum-Sorgenfri – (Bo Holmsgård, Lars Hauth, Lars Olsen, Kim Rasmussen, Torkil Olsen)
1975: Brønshøj – (Flemming Weinrich, Søren Friby, Jan Mejlstrøm, Per Mejlstrøm)
1974: Rughaven – (Jan Gerhardt, Søren Roesdahl, Hans Christensen, Peter Bruhn)
1973: Virum-Sorgenfri – (Peter Smidt, Thomas Kvæde, Jens Christian Jagd, Kim Borenhoff, Jannik Larsen)
1972: Frederiksværk – (Johnny Hansen, Jørn Christiansen, Jesper Eriksen, Søren Eriksen)
1971: Gladsaxe – (Ken Nielsen, Klaus Mygind, Erik Rust, Eigil Olsen, Sam Hammershøy)
1970: OBC/Smedegården – (Carsten Jacobsen, John Iversen, Flemming Nielsen, Arne Riisom)
1969: Gladsaxe – (Ken Nielsen, Lars Høgsberg, Lars Breidahl, Ulrik Eriksen)
1968: Brønshøj – (Frantz Marcek, Michael Christiansen, Frank Jensen, Claus Ståhl)
1967: BTK 61 – (Svend Thaning, Jørgen Knudsen, Troels Hansen, Peter Engelbrecht)

Piger

2021: Amager
(Emma Vendelbo Clement, Nikoline Kure, Victoria Berthelsen)

2020: Ingen mester kåret

2019: Silkeborg BTK
(Mille Lyngsø Stoffregen, Malene Dyrby Hansen, Amalia Sophie Skulska)

2018: Brønderslev
(Agnete Kranker, Anna V. Ansø, Amalie Nørgaard, Victoria Elisabeth Cramer)

2017: Hvidovre
(Jocefina Haagensen, Mie Schou Salhauge, Clara Rasmussen Lolck)

2016: Vestegnen
(Kamilla S. Petersen, Alberte Holck Christensen)

2015: Vestegnen
(Jocefina Haagensen, Kamilla S. Petersen, Alberte Holck Christensen, Nikoline Gärtner)