Placering | Navn på Spiller | Århus Open | OB Open | Ribe Stævne | Regionale Mesterskaber | Roskilde Stævne | Brøndby Stævne | Point i alt | |
1 | Simon Vonebjerg, OB | 31 | 24 | 55 | – | – | – | 110 | |
2 | Theodor Rode Von Essen, Virum | 9 | 12 | 9 | 18 | 5 | 24 | 77 | |
3 | Lasse Fly Kristensen, Viby | 39 | 4 | 16 | – | 9 | – | 68 | |
3 | Zune Gudmandsen Budal, Brøndby BC | 31 | 7 | 9 | 3 | – | 18 | 68 | |
5 | Nick Tran, OB | 9 | 24 | 31 | – | – | – | 64 | |
6 | Albert Wolfsberg, Hillerød GI | 16 | 12 | – | 24 | 9 | – | 61 | |
7 | Andreas Kongsdal, Greve | – | 12 | 5 | – | 5 | 36 | 58 | |
8 | Johan Engberg Havsteen, Amager | 55 | – | – | – | – | – | 55 | |
9 | Sofus K. Andreasen, Virum | 9 | 45 | – | – | – | – | 54 | |
9 | Carl Carstensen Køngerskov, Hillerød GI | – | 31 | – | 5 | 18 | – | 54 | |
11 | Markus Jakobsen, Amager | 5 | 4 | 5 | 36 | – | – | 50 | |
12 | Janus Høghøj Bedsted, Gladsaxe | 5 | 4 | 9 | – | 24 | – | 42 | |
13 | Snorre Kjærgaard Nielsen, Amager | 5 | 4 | 16 | 5 | 5 | 5 | 40 | |
14 | Oliver Skouboe Berntsen, Hvidovre Bordtennis | – | – | 39 | – | – | – | 39 | |
14 | Noah Ibrahim, Brønshøj | 9 | 7 | – | 5 | – | 18 | 39 | |
16 | Erik Høier, Gladsaxe | 16 | 12 | – | 9 | – | – | 37 | |
17 | Dominykas Samuolis, Roskilde | – | – | – | – | 36 | – | 36 | |
17 | Oscar Devantier Kallestrup, Brønshøj | 16 | 1 | – | 1 | 18 | – | 36 | |
19 | Mark Christensen, Kvik Næstved | 1 | 7 | 16 | 1 | 1 | 5 | 31 | |
20 | Marcus Ahrenholt Jensen, Hillerød GI* | 5 | 7 | – | 18 | – | – | 30 | |
20 | Nikolaj Wirk, Brøndby* | – | 7 | – | 9 | 5 | 9 | 30 | |
22 | Jacob Petersen, Næstved B | 16 | 4 | – | – | 9 | – | 29 | |
22 | Frederik Meyer Johansen, OB | 1 | 1 | 9 | 15 | 3 | – | 29 | |
24 | Frederik Kjeldgaard, Hørning* | 1 | 4 | 5 | 9 | – | 9 | 28 | |
25 | Simon Ørding-Thomsen, Frederiksberg BTK * | 9 | 4 | 1 | 5 | 5 | 3 | 27 | |
26 | David Lund Heinig, Hvidovre Bordtennis | – | – | 16 | – | 9 | – | 25 | |
26 | Simon Petersen, Næstved B | 9 | 7 | – | – | – | 9 | 25 | |
26 | Adam Leth Nottelmann, Brønshøj | 9 | 7 | – | 9 | – | – | 25 | |
29 | Viktor Pilegaard Hansen, OB | 5 | 1 | 1 | 9 | 5 | 1 | 22 | |
30 | Mikkel Klostergaard, Midtjylland* | 5 | – | – | 15 | – | – | 20 | |
31 | Victor Bartholomæussen, Amager* | 5 | 1 | – | 5 | 3 | 5 | 19 | |
31 | Aksel Lauritsen, Roskilde | 5 | 1 | 2 | 5 | 1 | 5 | 19 | |
33 | Emil Hasselbalch, Virum* | 5 | 4 | – | 9 | – | – | 18 | |
34 | Nicolai Dyg Jensen, Kvik Næstved | 1 | 1 | 9 | 1 | – | 5 | 17 | |
34 | Kevin Zhou, Virum | 1 | 4 | 5 | 5 | 1 | 1 | 17 | |
34 | Aslan Milberg, Greve | 5 | 4 | 5 | 1 | 1 | 1 | 17 | |
37 | Bastian Diness, Sisu/MBK | 5 | 4 | 5 | 1 | 1 | – | 16 | |
38 | Gustav Højslet, Ribe* | 5 | 4 | 5 | – | – | – | 14 | |
38 | Mikkel Emil Silas Mogensen, Roskilde | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 9 | 14 | |
38 | Magnus Jensen, OB | 1 | 1 | 5 | 6 | – | 1 | 14 | |
41 | Rasmus Olesen, Allerød | 5 | 1 | 5 | – | 1 | 1 | 13 | |
42 | Gustav Strecker Christensen, Brøndby* | – | – | – | 1 | 5 | 5 | 11 | |
42 | Viggo Borg, Amager* | 5 | 1 | 5 | – | – | – | 11 | |
44 | Jakob Tang, Amager* | 9 | 1 | – | – | – | – | 10 | |
44 | Magnus Lophaven, Hillerød GI | – | 1 | – | 5 | 3 | 1 | 10 | |
44 | Mikkel Køhlert, Knudsker | – | – | – | 10 | – | – | 10 | |
47 | Valdemar Buchwald, Kvik Næstved | – | 4 | 5 | – | – | – | 9 | |
47 | Anders Holler, Tateni | 2 | – | 1 | 6 | – | – | 9 | |
47 | Sebastian Nyland Vigh, Brønshøj* | 1 | 1 | 1 | 1 | – | 5 | 9 | |
47 | Oscar Beier Nielsen, Købehanvns BTK | 1 | – | 5 | 1 | 1 | 1 | 9 | |
47 | Mike Zhang, Frederiksberg BTK | – | 1 | 1 | 3 | 3 | 1 | 9 | |
52 | Gustav Nielsen, OB* | – | 1 | 1 | 6 | – | – | 8 | |
53 | Malik Hartvig Bruun Severingsen, Esbjerg* | – | 7 | – | – | – | – | 7 | |
53 | Alexander H. Jakobsen, Viby | 1 | – | – | 6 | – | – | 7 | |
53 | Oscar Alsted, Virum* | 5 | 1 | 1 | – | – | – | 7 | |
56 | Jonathan Blom, Frederiksberg BTK* | 2 | 4 | – | – | – | – | 6 | |
56 | Maks Daod Spuur, Brøndby* | – | – | – | – | 5 | 1 | 6 | |
56 | Charlie Westergaard Frisk, Københavns BTK | – | – | – | – | 1 | 5 | 6 | |
56 | Mads Stjerne Pedersen, Roskilde | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 6 | |
56 | Nikolaj Boisen, Åbyhøj* | – | – | 5 | 1 | – | – | 6 | |
56 | Marie Deckert, Hasle | – | – | – | 6 | – | – | 6 | |
56 | Bassam Babar Siddiqi, Roskilde | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 6 | |
63 | Brian Schulz, B75 | 5 | – | – | – | – | – | 5 | |
63 | Filip Axel Dahlerup, Allerød | 1 | 1 | 1 | 1 | – | 1 | 5 | |
63 | Jeff Tølbøll, OB* | 1 | 1 | 2 | – | 1 | – | 5 | |
63 | Nicholas Chr. Nielsen, Roskilde* | – | – | 5 | – | – | – | 5 | |
63 | Noah Mikkelsen, Roskilde | – | – | 5 | – | – | – | 5 | |
63 | Frederik Bergstein Grossmeyer, Roskilde | 1 | 1 | 1 | – | 1 | 1 | 5 | |
69 | Arthur Rolschau, OB | 1 | 1 | 1 | – | 1 | – | 4 | |
69 | Sander Derkx, Hillerød GI | 1 | 1 | 1 | 1 | – | – | 4 | |
69 | Philip Hansen, Triton | – | – | – | 3 | 1 | – | 4 | |
69 | Jonas holmgren Christensen, Nexø | – | – | – | 4 | – | – | 4 | |
69 | Sigurd Liljekvist, Nexø | – | – | – | 4 | – | – | 4 | |
74 | Rune Schulz, B75 | 1 | 1 | – | 1 | – | – | 3 | |
74 | Zacharias Al-Moalem, Brøndby Bc | – | – | – | – | – | 3 | 3 | |
74 | Mikkel B. Jespersen, Midtjylland | 1 | – | 1 | 1 | – | – | 3 | |
74 | Mathias Steen Kirchhecher, Virum* | 1 | – | – | 1 | – | 1 | 3 | |
74 | Niels Clausen-Bruun, Triton* | – | – | – | 3 | – | – | 3 | |
74 | Silas Willer, Åbyhøj | 1 | – | 1 | 1 | – | – | 3 | |
80 | Villads Elmgren, Amager* | 1 | 1 | – | – | – | – | 2 | |
80 | Emil Tang, Amager* | 1 | 1 | – | – | – | – | 2 | |
80 | Albert Skulski, Midtjylland | – | – | 1 | 1 | – | – | 2 | |
80 | Nicklas Alexander Frandsen, Roskilde | 1 | – | 1 | – | – | – | 2 | |
80 | Ditlev Sørresiig, knudsker | – | – | – | 2 | – | – | 2 | |
80 | Pelle Sørensen, Knudsker | – | – | – | 2 | – | – | 2 | |
86 | Laust Ravn Johansen, Sisu/MBK | 1 | – | – | – | – | – | 1 | |
86 | Villads Rosenberg Bergholt, Hvidovre* | 1 | – | – | – | – | – | 1 | |
86 | Vilfred Rye Koudal, Roskilde | 1 | – | – | – | – | – | 1 | |
86 | Gabriel Bertheksel, Amager | – | – | – | 1 | – | – | 1 | |
86 | Axel Broch Møller, Roskilde | – | – | 1 | – | – | – | 1 | |
86 | Felix Stahl Eriksen, Virum* | – | – | – | – | 1 | – | 1 | |
86 | Seier Just Søndergaard, Virum* | 1 | – | – | – | – | – | 1 | |
86 | Rasmus F. Christensen, Åbenrå | 1 | – | – | – | – | – | 1 | |
86 | Jakob Bentzen, Kvik Næstved | – | – | – | 1 | – | – | 1 | |
86 | Rasmus Kringelum, Roskilde* | – | – | – | – | – | 1 | 1 | |
86 | Mikkel Holm, Hillerød GI | – | 1 | – | – | – | – | 1 | |
86 | Frederik Warming, OB | – | – | – | 1 | – | – | 1 | |
86 | Mathias Christensen, Hvidovre | – | – | – | – | 1 | – | 1 | |
86 | Sigurd Præstholm Larsen, Triton | – | – | – | 1 | – | – | 1 | |
86 | Oskar Kaas, OB | – | – | – | 1 | – | – | 1 | |
86 | Alexander Ivanov, BH Table Tennis club* | – | – | – | – | 1 | – | 1 | |
86 | Benneth Behnke, PSV Flensburg* | 1 | – | – | – | – | – | 1 | |
86 | Frederik Scheel, PSV Flensborg* | 1 | – | – | – | – | – | 1 | |
86 | Sami Broda, PSV Flensborg* | 1 | – | – | – | – | – | 1 | |
86 | Zixuan Jonas Zhou, SV Germania Breklum* | 1 | – | – | – | – | – | 1 |
*Kan ikke deltage