Herskind Micki, Amager BTK
Nielsen Claus Skov, Amager BTK
Fynsk Daniel, Brønshøj Bordtennis
Schübeler Kasper Weinrich, Brønshøj Bordtennis
Stilling Viktor, Brønshøj Bordtennis
Holm-Hansen Mads, BTK Kvik Næstved
Groth Jonathan, BTK Vedbæk
Høgsberg Kim, BTK Vedbæk
Knudsen Morten Holm, BTK Vedbæk
Kongsgaard Christian T., BTK Vedbæk
Monrad Martin, BTK Vedbæk
Nielsen Søren Engelbrekt, Esbjerg BTK
Sonnichsen Mogens, Fjordager IF
Jensen Thomas, Frederiksberg Bat Mænd
Haack Sebastian, Greve BTK
Egeholt Carsten, Hasle IF
Rasmussen Dennis, Helsingør BTK
Harslund Peter, Hillerød GI
Jensen Mathias, Hillerød GI
Jensen Thomas Hjermind, Hillerød GI
Reuther Jacob, Hillerød GI
Wenzell Aron Skat, Hillerød GI
Rigmond Michael, Hvidovre Bordtennis KFUM
Lind Anders, Københavns BTK
Petersen Christoffer, Københavns BTK
Reenberg Asbjørn Thode, Københavns BTK
Sjelle Kasper Sternberg, Københavns BTK
Jensen Nikolaj Ilsøe, OB Bordtennis, Odense
Klein-Døssing Rasmus, OB Bordtennis, Odense
Rasmussen Morten Hyrup, OB Bordtennis, Odense
S.Jensen Ruben, OB Bordtennis, Odense
Bentsen Allan, Roskilde Bordtennis, BTK 61
Egebo Emil Sass, Roskilde Bordtennis, BTK 61
Gammelmark Casper, Roskilde Bordtennis, BTK 61
Jensen Martin Skov, Roskilde Bordtennis, BTK 61
Nielsen Anders Grosen, Roskilde Bordtennis, BTK 61
Tugwell Finn Peder, Roskilde Bordtennis, BTK 61
Vendelbo Henrik, Roskilde Bordtennis, BTK 61
Agerholm Jonas Ring, Sisu/MBK
Brinch Nicolas, Sisu/MBK
Madsen Emil, Sisu/MBK
Nygård Simon, Sisu/MBK
Rasmussen Jonas, Sisu/MBK
Schlanbusch Peter, Sisu/MBK
Steiner-Johnsen Christian, Svendborg FB
Brinch Sebastian, Søhøjlandets BTK
Grymer Christopher, Søhøjlandets BTK
Jensen Jacob Høllund, Søhøjlandets BTK
Larsen Claus, Søhøjlandets BTK
Sørensen Thomas, Søhøjlandets BTK
Asmussen Jakob, Team Nørreå
Jensen Stephan Alex, Team Nørreå
Lau Tobias Stemann, Team Nørreå
Middelhede Nichlas, Team Nørreå
Jensen Kim, Triton, Odense
Hindersson Mikkel, Virum Sorgenfri BTK
Brunbjerg Rasmus, Århus BTK
Nielsen Victor, Århus BTK
Schou-Jørgensen Alexander, Århus BTK

Nissen Pia, Ballerup BTK
Pedersen Susanne, Ballerup BTK
Ramberg Annie, Ballerup BTK
Ildal Katrine, BTK Vedbæk
Thomsen Julie, BTK Vedbæk
Skovby Simone Dueholm, Greve BTK
Larsen Sabine Borre, Helsingør BTK
Schade Yael, Helsingør BTK
Nørlem Izabell, Københavns BTK
Møller Katrine, Køge Bugt BTK
Polk Charlotte, OB Bordtennis, Odense
Skov Mie, Roskilde Bordtennis, BTK 61
Agerholm Pernille, Rønde BTK
Christensen Stefanie H., Sisu/MBK
Nielsen Henrietta, Søhøjlandets BTK
Søndergaard Pernille Pødenphant, Team Nørreå
Jacobsen Mie Binnerup, Århus BTK
Sørensen Rikke Nørskov, Århus BTK

Forfatter: Henrik Sørensen
Kontaktperson tlf.: 43 26 21 12
Kontaktperson e-mail: gitte.hvid@dbtu.dk