Placering | Navn på Spiller | Århus Open | OB Open | Ribe Stævne | Regionale Mesterskaber | Roskilde Stævne | Brøndby Stævne | Point i alt | |
1 | Theo Dyekjær, Virum | 5 | 36 | – | – | – | 13 | 54 | |
1 | Eritk Høier, Gladsaxe | 9 | 24 | – | 21 | – | – | 54 | |
3 | Christian David Hold, Hørning | 18 | – | 31 | – | – | – | 49 | |
4 | Simon Vonebjerg, OB | 18 | 18 | 12 | – | – | – | 48 | |
5 | Janus Høghøj Bedsted, Gladsaxe | 5 | 1 | 24 | 13 | – | – | 43 | |
6 | Johan Engberg Havsteen, Amager | 36 | – | – | – | – | – | 36 | |
6 | Lasse Fly Kristensen, Viby | 24 | 5 | 7 | – | – | – | 36 | |
8 | Andreas Andersen, B75 | – | 9 | 12 | – | 13 | – | 34 | |
9 | Markus Jakobsen, Amager | 9 | 9 | 12 | – | – | 30 | ||
10 | Dominykas Samuolis, Roskilde | – | – | – | – | 28 | – | 28 | |
11 | Mikkel Papsø, Silkeborg BTK | – | – | 12 | 6 | – | 9 | 27 | |
11 | Noah Ibrahim, Brønshøj | 5 | 1 | – | 5 | 7 | 9 | 27 | |
13 | Oliver Skouboe Berntsen, Hvidovre | – | – | 24 | – | – | – | 24 | |
14 | Andreas Kongsdal, Greve | 5 | 9 | – | 9 | – | – | 23 | |
14 | Adam Leth Nottelmann, Brønshøj | – | 5 | 1 | 5 | 7 | 5 | 23 | |
14 | Zune Gudmandsen Budal, Brøndby BC | 3 | 1 | 7 | 3 | 4 | 5 | 23 | |
17 | Patrick Skarsholm, Greve | – | – | – | – | – | 21 | 21 | |
18 | Nick Tran, OB | 9 | 1 | 7 | 3 | – | – | 20 | |
19 | Carl Carstensen Køngerskov, Hillerød GI | – | 1 | – | – | 18 | – | 19 | |
19 | Frederik Vater Sørensen, Virum | 1 | 1 | 7 | 5 | 4 | 1 | 19 | |
20 | Kevin Zhou, Virum | 1 | 5 | 4 | 1 | 4 | 3 | 18 | |
20 | Mads Omen, B75* | – | 18 | – | – | – | – | 18 | |
22 | Lasse Hejgaard, Nørreå | 1 | 9 | 7 | – | – | – | 17 | |
23 | Theodor Rode Von Essen, Virum | 5 | 1 | 1 | 1 | 4 | 3 | 15 | |
24 | Albert Wolfsberg, Hillerød GI | 9 | 1 | – | 4 | – | 14 | ||
24 | Oscar Devantier Kallestrup, Brønshøj | 5 | – | – | 9 | – | – | 14 | |
26 | Noah Takeuchi, Roskilde | – | – | 1 | – | 7 | 5 | 13 | |
26 | Max Westphal, B75* | – | – | – | – | 13 | – | 13 | |
28 | Aksel Lauritsen, Roskilde | 3 | 1 | – | 5 | 1 | 1 | 11 | |
29 | Magnus Hartvigsen, Silkebord BTK (Dispensation landstræner) | – | – | – | 10 | – | – | 10 | |
29 | Snorre Kjærgaard Nielsen, Amager | – | – | – | – | 7 | 3 | 10 | |
29 | Nicolai Dyg Jensen, Kvik Næstved | 3 | – | 7 | – | – | – | 10 | |
32 | Anders Nielsen, Nørreå | 1 | – | 4 | 4 | – | – | 9 | |
33 | David Lund Heinig, Hvidovre | – | – | 4 | – | 4 | – | 8 | |
33 | Robin Gornitzka, Amager | 1 | 1 | 1 | 3 | 1 | 1 | 8 | |
35 | Sofus K. Andreasen, Virum | – | – | 7 | – | – | – | 7 | |
35 | Malik Hartvig Bruun Severinsen, Esbjerg | 1 | 1 | 1 | – | 1 | 3 | 7 | |
37 | Mark Christensen, Kvik Næstved | 5 | – | – | – | 1 | – | 6 | |
38 | Nicklas Boldt Hansen, Greve | – | – | – | – | – | 5 | 5 | |
38 | Jakob Petersen, Næstved B. | – | 5 | – | – | – | – | 5 | |
38 | Emil Hasselbalch, Virum* | – | 1 | 4 | – | – | – | 5 | |
38 | Sebastian Nyland Vigh, Brønshøj* | – | – | – | – | 4 | 1 | 5 | |
38 | Frederik Meyer Johansen, OB | 1 | 1 | 1 | 2 | – | – | 5 | |
38 | Magnus Lophaven, Hillerød GI | – | – | 4 | 1 | – | – | 5 | |
38 | Silas Willer, Åbyhøj | 5 | – | – | – | – | – | 5 | |
38 | Frederik Bergstein Grossmeyer, OB | 1 | 1 | 1 | – | 1 | 1 | 5 | |
46 | Valdemar Buchwald, Kvik Næstved | – | – | 4 | – | – | – | 4 | |
46 | Simon Ørding-Thomsen, Fredriksberg* | – | – | – | – | 4 | – | 4 | |
46 | Rune Schulz, B75 | – | – | – | 4 | – | – | 4 | |
46 | Viktor Pilegaard Hansen, OB | 1 | 1 | 1 | 1 | – | – | 4 | |
46 | Nicholas Chr. Nielsen, Roskilde* | – | – | 4 | – | – | – | 4 | |
46 | Mike Zhang, Frederiksberg BTK | 1 | – | – | 1 | 1 | 1 | 4 | |
52 | Laust Ravn Johansen, Sisu/MBK | 3 | – | – | – | – | – | 3 | |
52 | Jonathan Blom, Frederiksberg BTK* | – | 1 | 1 | – | 1 | – | 3 | |
52 | Mads Stjerne Pedersen, Roskilde | 1 | – | – | 1 | – | 1 | 3 | |
52 | Basam Babar Siddiqi, Roskilde | – | 1 | 1 | 1 | – | – | 3 | |
56 | William Falkenstjerne Beck, Hillerød GI | 1 | 1 | – | – | – | – | 2 | |
56 | Marcus Ahrenholt Jensen, Hillerød | – | 1 | 1 | – | – | – | 2 | |
56 | Mikkel Emil Silas Mogensen, Roskilde | – | – | 1 | – | 1 | – | 2 | |
56 | Aslan Milberg, Greve | 1 | – | – | 1 | – | – | 2 | |
56 | Mikkel B, Jespersen, Midtjylland | – | – | 1 | 1 | – | – | 2 | |
56 | Gabriel Berthelsen, Amager | – | – | – | 1 | 1 | – | 2 | |
56 | Oliver Blankensteiner, Amager | 1 | 1 | – | – | – | – | 2 | |
56 | Thorbegur Palmarsson, Roskilde* | – | 1 | – | – | 1 | – | 2 | |
64 | Anton Dong, Virum | – | 1 | – | – | – | – | 1 | |
64 | Simon Petersen, Næstved B | – | 1 | – | – | – | – | 1 | |
64 | Nikolaj Wirk, Brøndby BC* | – | – | – | – | 1 | – | 1 | |
64 | Gustav Højslet, Ribe* | – | 1 | – | – | – | – | 1 | |
64 | Victor Bartholomæussen, Amager* | – | – | 1 | – | – | – | 1 | |
64 | Mikkel Klostergaard, BTK Midtjylland | – | – | – | 1 | – | – | 1 | |
64 | Oscar Alsted, Virum | – | – | – | – | – | 1 | 1 | |
64 | Viggo Bork, Amager* | – | – | 1 | – | – | – | 1 | |
64 | Vilfred Rye Koudal, Roskilde | 1 | – | – | – | – | – | 1 | |
64 | Magnus Jensen, OB | 1 | – | – | – | – | – | 1 | |
64 | Amalia Sophie Skulska, Midtjylland | – | – | 1 | – | – | – | 1 | |
64 | Jeff Tølbøll, OB Bordtennis* | – | – | – | – | 1 | – | 1 | |
64 | Arthur Rolschau, OB | 1 | – | – | – | – | – | 1 | |
64 | Christian Broch, Virum | 1 | – | – | – | – | – | 1 | |
64 | Ari Fridason Jensen, Færøerne* | – | – | – | – | 1 | – | 1 | |
64 | Eirikur Logi Gunnarsson, KR Table Tennis Club* | – | – | – | – | 1 | – | 1 |